Skok spadochronowy w prezencie? – zrób komuś niespodziankę

skokizespadochronemZnasz kogoś, kto chciałby skoczyć ze spadochronem? A może szukasz świetnego pomysłu na oryginalny prezent dla bliskiej ci osoby? W takim przypadku możesz wybrać skoki spadochronowe. To ciągle coraz bardziej popularny upominek, który wcale nie jest trudny do zdobycia!

W prezentach darowane są w szczególności skoki tandemowe. Są to skoki z instruktorem, dlatego nie jest potrzebne wcześniejsze przygotowanie teoretyczne i praktyczne. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni termin swojego skoku, a następnie przybyć w wyznaczony dzień na lotnisko. Na nim trzeba przejść jedynie szybkie przeszkolenie bezpieczeństwa, ubrać się w kombinezon, założyć gogle oraz udać się do samolotu, by z niego wykonać swój skok.

Zakupienie skoku spadochronowego na prezent nie jest skomplikowane, ponieważ wszystkie formalności można bardzo łatwo załatwić przez internet. Każda firma organizująca skoki spadochronowe posiada swoją stronę, a na nich formularze do rezerwacji i zakupienia skoków online. Można też kupić je jako voucher – zaproszenie na skok. To najlepszy pomysł na prezent, ponieważ wtedy osoba obdarowana może samodzielnie dobrać najbardziej dogodny dla niej termin.

Koszt tego rodzaju prezentu to od 500 do 1000 złotych w zależności o wybranej opcji. Najwięcej kosztują skoki z 4000 metrów z wykupieniem usługi rejestracji – zdjęć oraz filmowania. Chociaż nie jest to najniższa suma, ale jednak wcale nie odstrasza ona tych, którzy planują zrobić swoim bliskim naprawdę niezwykłą niespodziankę. Dlatego jeżeli szukasz czegoś wyjątkowego, pomyśl o wykupieniu skoki w tandemie!

Leave a Reply