Gdzie można skakać na spadochronie? Przykładowe oferty

skoki spadochronoweZarówno miłośnicy skoków spadochronowych jak i osoby, które chcą wykonać swoje pierwsze skoki w tandemie nie mają powodów do narzekania. Dlaczego? Ponieważ w naszym kraju w każdy pogodny dzień (lub weekend) sezonu liczne szkoły spadochroniarskie organizują skoki w tandemie lub szkolenia uprawniające do samodzielnego skakania w pobliżu wielu polskich miast. A poniżej kilka najczęściej wybieranych polskich szkół wraz z ich ofertami.

 

SKYDIVE

Jak większość szkół spadochronowych umożliwia wykonanie skoków w tandemie, które są doskonałe dla osób bez żadnego przygotowania – jako jednorazowe przeżycie. Oprócz tego prowadzone są liczne szkolenia AFF dla osób, które chcą skakać samodzielnie. To wszystko w różnych terminach i z możliwością uczestnictwa zarówno w tygodniu jak i przez weekendy wraz z zakwaterowaniem. Skoki organizowane są w Warszawie i Włocławku dlatego łatwo da się dojechać na miejsce z każdej miejscowości w Polsce. Dodatkową ofertą tej szkoły są specjalnie przygotowywane imprezy dla firm, w ramach których mogą się odbyć: skoki, bungee, jazdy quadami, paintball, loty szybowcami, dreamflying i wiele innych możliwości.

 

SKYLIVE

Jest to szkoła z siedzibą w Poznaniu, w której ofercie znajdują się skoki tandemowe i szkolenia AFF, które prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Na szczególną uwagę w ofercie tej firmy zasługują niskie ceny za skoki tandemowe. Skoki odbywają się w pobliżu Poznania na lotnisku Bednary. Szkoła ta również posiada specjalną ofertę dla firm jednak zawiera ona jedynie atrakcje związane ze skokami spadochronowymi.

 

OMEGA

Oferta tej szkoły jest o tyle ciekawa, że skoki organizowane są w trzech lokalizacjach w kraju. Ośrodek główny mieści się na lotnisku w Częstochowie jednak skoki odbywają się również w Warszawie i Gdańsku. Klasycznie można zdecydować się na skoki tandemowe, które dostarczą wielu wrażeń i na szkolenia AFF, które poza wrażeniami dadzą też dokumenty uprawniające do samodzielnego skakania ze spadochronem z wysokości do 4000 metrów.

 

To tylko kilka wybranych ofert jednak w naszym kraju znajduje się znacznie więcej szkół, w których można skakać. Ich oferty nie różnią się bardzo pomiędzy sobą, ale ważna jest ich lokalizacja.

 

2 komentarze to “Gdzie można skakać na spadochronie? Przykładowe oferty”

Leave a Reply